Kurs instruktora kulturystyki

28.09-27.10.2019 r.
1400 zł
  OLSZTYN 

REKRUTACJA TRWA!

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele.
Nie zapewniamy wyżywienia i zakwaterowania.
Wszystkie zajęcia prowadzone są przez czynnie działających instruktorów z branży kulturystycznej:
1. Paweł Smolik – instruktor kulturystyki i fitness oraz trener personalny, czynny kulturysta, sędzia kulturystyki (NAC). Sportami siłowymi zajmuje się od 17 lat i ciągle doskonali swoją wiedzę i umiejętności poprzez różnego rodzaju kursy, seminaria i zgrupowania Kadry Polski. Wspiera swoją pomocą osoby, które potrzebują wzmocnić mięśnie, po różnego rodzaju wypadkach czy zabiegach. Jest otwarty i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Sport to jego hobby. Jest praktykiem w zakresie żywienia w sporcie, wszelkiego rodzaju diety i metody treningowe testował na sobie. Jest również Sędzia w Federacji NAC w kulturystyce i fitness. Mistrz Polski 2015 w kulturystyce w kat ciężkiej (WPF Siedlce), brązowy medalista Mistrzostw Europy 2015 (WPF w Kulturystyce i Fitness) w Brukseli, powołany do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata IBFF 2015 w Słowenii (6 miejsce).  
Smolik
2. Michał Szwarc – właściciel jednej z olsztyńskich siłowni Fitness Club Athletic, instruktor kulturystyki, wykładowca na kursach trenera personalnego i instruktora kulturystyki.
Szwarc
3. Andrzej Bronakowski – magister fizjoterapii, właściciel gabinetu fizjoterapeutycznego, od 1993 roku trenuje lekkoatletykę, a od 2008 startuje w zawodach triathlonowych na dystansach sprinterskich do half-ironmen’a, a w swojej pracy, kładzie przede wszystkim nacisk na profilaktykę zapobiegania kontuzji i poprawną technikę wykonywania danego sportu.
bronakowski
Zapisy
Informacje i Zapisy
tel./faks: 89 542 62 68
tel. Kom. 513 017 019
ul. Warmińska 27 p.105
10-544 Olsztyn

Warunki uczestnictwa
  • Ukończone minimum 18 lat,
  • Dobry stan zdrowia,
  • Wykształcenie średnie.

Plakat

 

Informację
Chcesz wiedzieć o nowych kursach
Wpisz adres e-mail

[FM_form id=”2″]


Formularze do pobrania

 


Wybrane kursy

Kurs na trenera
personalnego

Informacje na temat
kursu trenera personalnego

Kurs na trenera
aerobiku

Szczegóły dotyczące kursu instruktora aerobiku